مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

افرادی که گردن های بلندی دارند

این افراد باید از یقه های ایستاده استفاده کنند مانند یقه انگلیسی ،فرنچی و یقه مردانه.

 

افرادی که گردن های کوتاه دارند

از یقه های باز مانند یقه هفت،خشت و گرد استفاده کنند.

 

معایب شانه ها

افرادی که شانه های کوتاه دارند باید از اپل در لباس هایشان استفاده کنند و از آستین های پفی استفاده کنند و افرادی که شانه های پهن دارند باید از اپل استفاده نکنند ، سر شانه های چسبی داشته باشند و از آستین بارانی استفاده کنند.

 

معایب بالا تنه

کسانی که بالا تنه های بلندی دارند باید بیشتر از بلوز و دامن استفاده کنند و از لباس هایی که از زیر سینه شروع می شود بیشتر استفاده کنند . کسانی که بالا تنه های کوتاهی دارند باید بیشتر از لباس های سرهم استفاده کنند.

 

شکم بزرگ

این افراد باید روی شکم را ساسون ندهند و برای شلوار و یا دامن از کمر استفاده نکنند و کمر سر خود بدهند و از لباس های راه دار عمودی استفاده کنند .

 

معایب قد

قد بلند ها از لباس های فن و کمی گشاد با رنگ روشن استفاده کنند و دامن های کوتاه بپوشند . از بلوز و دامن استفاده نمایند و ماکسی یا لباس های یک سره و بلند نپوشند و قد کوتاه ها لباس معمولی ، دامن بلند و رنگ تیره استفاده کنند .

 

معایب لاغری و چاقی

افرادی که لاغر می باشند باید از لباس های چین دار ،رنگ روشن ، پارچه های لباس شب ، و از لباس هایی با گل های درشت استفاده کنند . افرادی که چاق می باشند از لباس های تنگ و تیره استفاده کنند و اگر از لباس های طرح دار می خواهند استفاده کنند باید از طرح های ریز استفاده کنند و از پار چه های راهدار با راه های عمودی استفاده کنند .

 

آستین

افرادی که دست های پر دارند می توانند از آستین های کوتاه بیشتر استفاده کنند و افرادی که دست های لاغری دارند آستین های بلند و پاکتی بپوشند .

 

منبع:khandaniha04.blogfa.com


نوشته شده در شنبه 1389/11/9ساعت 8:49 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog